Semua produk
-
Aluminium Strip Coil
-
Coil Aluminium Berwarna Warna
-
gulungan aluminium foil
-
Pelat lembaran aluminium
-
Cakram Lingkaran Aluminium
-
film poliester berlapis aluminium foil
-
Plat Kotak-kotak Aluminium Aluminum
-
Lembar Plat Berlian Aluminium Aluminum
-
Lembar Aluminium Timbul
-
Lembaran aluminium anodized
-
Cermin Lembaran Aluminium
-
Wadah aluminium foil
-
Kotak Makan Aluminium Foil
-
Grill BBQ sekali pakai
-
MartinPertama kali kami bekerjasama dengan Yongsheng Aluminium, kami merasa sangat mudah, karena waktu pengiriman barang sangat cepat, dan pengelola bisnis juga sangat profesional. -
Alice SuPerusahaan kami dan Yongsheng Aluminium telah bekerja sama selama hampir tiga tahun. -
ZoeyKami membeli aluminium circle dari Yongsheng Aluminium dan mengirimkannya ke Ghana. -
Amin MazlumKami telah membeli hampir 500 ton gulungan aluminium warna timbul dari Aluminium Yongsheng.
kata kunci [ anodized 5052 aluminum coil ] pertandingan 266 Produk.
0.1mm - 6.0mm Paduan Aluminium Strip Coil 1050 1100 3003 3005 5052 6061
| Nama: | Kumparan Strip Aluminium |
|---|---|
| Paduan: | 1000-8000 seri |
| Melunakkan: | O-H112 T3-T8 |
0.1mm - 6.0mm Aluminium Strip Coil Alloy 1060 1050 1100 3003 3005 5052 6061
| Nama: | Kumparan Strip Aluminium |
|---|---|
| Paduan: | 1000-8000 seri |
| Melunakkan: | O-H112 T3-T8 |
1070 6061 6063 Alloy Aluminium Strip Coil untuk Sinks Panas dan Exchanger
| Alloy: | 6060 6061 |
|---|---|
| Melunakkan: | HAI,H12,H14,H16,H18,H22,H24,H26,H28,H36 |
| Ketebalan: | 0,1-6.0mm, disesuaikan |
Atap Lembar Aluminium 1mm 0.5mm Tebal Paduan 1050 1100 3003 3105 Aluminium Sheets
| kata kunci: | 3105 lembaran aluminium, aluminium lembaran atap, aluminium 1050 1100 3003 paduan |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi, Cina |
| Standar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
12mm 20mm Tebal Plat Aluminium Plat Aluminium Tebal 6061-T6 Aluminium Sheet
| kata kunci: | Lembaran aluminium 6061-t6 pelat tebal aluminium pelat aluminium tebal 20 mm |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi, Cina |
| Standar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3003 3105 H14 Pelat Aluminium Lembaran Logam 1.2mm 4mm 7mm 12mm Tebal 4x10
| Kata kunci: | 4x10 lembaran aluminium logam, lembaran aluminium tebal 7mm, lembaran aluminium tebal 12mm, |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi, Tiongkok |
| Standar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Kustom Polishing Tinggi Reflektif Cermin Finish Plat Aluminium Sheet
| Nama Produk: | Pelat Lembaran Aluminium Cermin Selesai Pelat Lembaran Aluminium Poles Kustom Pelat Lembaran Alumini |
|---|---|
| Tempat asal: | Provinsi Henan, Tiongkok |
| Merek: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Lembar Aluminium Penutup Cermin yang Terutama Diproduksi Dari Paduan Seri 1xxx, 3xxx, Dan 5xxx
| Paduan/Kelas: | 1000seri-8000seri |
|---|---|
| Temperature: | O-H112 , T3-T8 , T351-T851 |
| Ketebalan: | 0,2 mm - 6,0 mm |
4mm 7mm 12mm 15mm 16mm 25mm Tebal Plat Aluminium 3003 H14 3105 Aluminium Sheet
| kata kunci: | lembaran aluminium 3003 h14 3105 lembaran aluminium pelat aluminium tebal 16 mm |
|---|---|
| Tempat asal: | Kota Huiguo, Kota Gongyi, Provinsi Henan, Tiongkok |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Pelat Lembaran Aluminium Cermin Reflektif Tinggi Kustom Poles
| Nama Produk: | Pelat Lembaran Aluminium Cermin Selesai Pelat Lembaran Aluminium Poles Kustom Pelat Lembaran Alumini |
|---|---|
| Tempat asal: | Provinsi Henan, Tiongkok |
| Merek: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

