Semua produk
-
Aluminium Strip Coil
-
Coil Aluminium Berwarna Warna
-
gulungan aluminium foil
-
Pelat lembaran aluminium
-
Cakram Lingkaran Aluminium
-
film poliester berlapis aluminium foil
-
Plat Kotak-kotak Aluminium Aluminum
-
Lembar Plat Berlian Aluminium Aluminum
-
Lembar Aluminium Timbul
-
Lembaran aluminium anodized
-
Cermin Lembaran Aluminium
-
Wadah aluminium foil
-
Kotak Makan Aluminium Foil
-
Grill BBQ sekali pakai
-
MartinPertama kali kami bekerjasama dengan Yongsheng Aluminium, kami merasa sangat mudah, karena waktu pengiriman barang sangat cepat, dan pengelola bisnis juga sangat profesional. -
Alice SuPerusahaan kami dan Yongsheng Aluminium telah bekerja sama selama hampir tiga tahun. -
ZoeyKami membeli aluminium circle dari Yongsheng Aluminium dan mengirimkannya ke Ghana. -
Amin MazlumKami telah membeli hampir 500 ton gulungan aluminium warna timbul dari Aluminium Yongsheng.
kata kunci [ diamond plate sheets ] pertandingan 110 Produk.
Plat Aluminium Diamond Sheet Plat Pemeriksa Aluminium Ketebalan Plat Kotak-kotak Aluminium
| Kata kunci: | pelat pemeriksa aluminium, pelat lembaran berlian aluminium, pelat pemeriksa aluminium, |
|---|---|
| Paduan / Kelas: | Seri 1000, Seri 3000, Seri 5000 |
| Melunakkan: | O-H112 |
Plat Aluminium Berlian Plat Kotak-kotak Aluminium Lembaran Aluminium Berlubang
| Kata kunci: | Lembaran Aluminium Berlubang Plat Aluminium Berlian Plat Kotak-kotak Aluminium |
|---|---|
| Paduan / Kelas: | Seri 1000, Seri 3000, Seri 5000 |
| Melunakkan: | O-H112 |
Pola 5 Palang Berlian Lembaran Aluminium Checker 5083 Produsen Lembaran Aluminium Embossed di China
| Nama Produk: | Lembaran Plat Berlian Aluminium |
|---|---|
| Paduan/Kelas: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Melunakkan: | O-H112 |
3003 H22 Diamant Sheet Metal ️ Aluminium Diamond Sheet untuk Treler Kargo
| Kemasan rincian: | Kemasan Pallet Kayu Standar yang Layak Laut |
|---|---|
| Waktu pengiriman: | 7-20 Hari Kerja |
| Syarat-syarat pembayaran: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
5754 5083 5052 Aluminium lembaran kotak 3003 3105 Aluminium lapis
| Bahan: | Lembar kotak -kotak aluminium |
|---|---|
| Paduan: | Seri 1000, 3000, 5000 |
| ketebalan: | 0,13mm-6,5mm |
Harga Lembaran Aluminium Timbul 1060 H24 3003 5052 Plat Aluminium Timbul Kotak-kotak
| Bahan: | aluminium |
|---|---|
| Ketebalan: | 0,5mm-10mm |
| Panjang: | Sesuai kebutuhan Anda |
Lembar berlian Aluminium yang tergores 1060 1100 3003 5052 5754 Lapisan pemeriksaan aluminium
| Paduan/Kelas: | Seri 1000, 3000, 5000 |
|---|---|
| Melunakkan: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Ketebalan: | 0,13mm-6,5mm |
OEM ODM Pelat Catur Aluminium Berwarna 5083 3105 Lembaran Timbul Aluminium Pola Berlian Hijau Biru Kuning
| Nama Produk: | lembaran aluminium timbul |
|---|---|
| Merek: | YONGSHENG |
| Paduan/Kelas: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
1xxx 3xxx 5xxx 6xxx 8xxx Seri Berlian Timbul Plat Kotak-kotak Aluminium Plat Tapak Aluminium 1.5mm
| Kata kunci: | Aluminium Timbul Berlian Plat Kotak-kotak Aluminium Plat Tapak Aluminium |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi,Cina |
| Merek: | Yong Sheng Aluminium |
Plat Aluminium Berlian / Plat Aluminium Kotak-kotak Bermotif / Lembaran Aluminium Berlubang Timbul
| Kata kunci: | Pelat Aluminium Berlian, Pelat Aluminium Bermotif Kotak-kotak, Lembaran Aluminium Berlubang Timbul |
|---|---|
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Paduan/Kelas: | Seri 1000, Seri 3000, Seri 5000 |

