Semua produk
-
Aluminium Strip Coil
-
Coil Aluminium Berwarna Warna
-
gulungan aluminium foil
-
Pelat lembaran aluminium
-
Cakram Lingkaran Aluminium
-
film poliester berlapis aluminium foil
-
Plat Kotak-kotak Aluminium Aluminum
-
Lembar Plat Berlian Aluminium Aluminum
-
Lembar Aluminium Timbul
-
Lembaran aluminium anodized
-
Cermin Lembaran Aluminium
-
Wadah aluminium foil
-
Kotak Makan Aluminium Foil
-
Grill BBQ sekali pakai
-
MartinPertama kali kami bekerjasama dengan Yongsheng Aluminium, kami merasa sangat mudah, karena waktu pengiriman barang sangat cepat, dan pengelola bisnis juga sangat profesional. -
Alice SuPerusahaan kami dan Yongsheng Aluminium telah bekerja sama selama hampir tiga tahun. -
ZoeyKami membeli aluminium circle dari Yongsheng Aluminium dan mengirimkannya ke Ghana. -
Amin MazlumKami telah membeli hampir 500 ton gulungan aluminium warna timbul dari Aluminium Yongsheng.
kata kunci [ aluminium checker plate ] pertandingan 192 Produk.
pelat checker aluminium 5 bar 1000 Plat Kotak-kotak Aluminium Dan Berat Lembaran
| kata kunci: | pelat pemeriksa aluminium 5 bar 1000,pelat pemeriksa aluminium 1000,Pelat Kotak-kotak Aluminium Dan |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongi, Cina |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5.0mm 3003 H14 6061 5052 Plesteran Timbul Lembaran Aluminium Plat Pemeriksa Hitam Aluminium
| Nama Produk: | lembaran aluminium timbul |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi,China |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Plat Lantai Aluminium plat tapak aluminium 5 bar plat tapak aluminium
| Kata kunci: | Plat Lantai Aluminium Plat Tapak Aluminium Plat Tapak Aluminium 5 Bar |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi,Cina |
| Merek: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Pemasok Pabrikan China Seri 3000/5000 Pelat Cek Aluminium 5 Bar & Diamond Lembaran Aluminium
| Kata kunci: | Lembaran Jaring Perak Aluminium Berlian, Lembaran Aluminium Timbul Berlapis Warna, kumparan aluminiu |
|---|---|
| Paduan/Kelas: | 1000seri-8000seri |
| Melunakkan: | O-H112 , T3-T8 , T351-T851 |
Dinding Tirai Plat Aluminium 3003 3105 3005 3004 Plat Aluminium Alloy Plat Aluminium Sheet Coil Untuk Bangunan
| kata kunci: | Pelat Aluminium Dinding Tirai Lembaran Aluminium 3003 Lembaran Aluminium 3105 |
|---|---|
| Tempat asal: | Kota Huiguo, Kota Gongyi, Provinsi Henan, Tiongkok |
| Nilai: | A3003, A3004, A3105 |
5083 6061 7075 Lembar aluminium 30mm ASTM 1050 2024 3003
| Ketebalan: | 0,1mm-30mm |
|---|---|
| Lebar: | 10mm-2200mm |
| Panjang: | 1m-12m atau disesuaikan |
Pelat Aluminium Tebal 0.3mm 0.5mm 0.6mm 2mm 3mm 4mm Tebal
| Kata kunci: | lembaran aluminium khusus, lembaran aluminium tebal 2mm 3mm, lembaran aluminium 4mm |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongi, Cina |
| Standar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3003 5754 6061 Aluminium Diamond Tread Plate Aluminium Checkered Plate Aluminium Sheet
| Paduan: | Seri 1000, Seri 3000, Seri 5000, Seri 6000 |
|---|---|
| Melunakkan: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Ketebalan: | 0,13mm-6,5mm |
1060 1070 PE PVDF Coating Diamond Orange Peel Stucco Timbul Aluminium Coil
| Paduan/Kelas: | 1000seri-8000seri |
|---|---|
| Melunakkan: | O-H112 |
| Ketebalan: | 0,15mm-5,0mm |
Pola 5 Palang Berlian Lembaran Aluminium Checker 5083 Produsen Lembaran Aluminium Embossed di China
| Nama Produk: | Lembaran Plat Berlian Aluminium |
|---|---|
| Paduan/Kelas: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Melunakkan: | O-H112 |

