Semua produk
-
Aluminium Strip Coil
-
Coil Aluminium Berwarna Warna
-
gulungan aluminium foil
-
Pelat lembaran aluminium
-
Cakram Lingkaran Aluminium
-
film poliester berlapis aluminium foil
-
Plat Kotak-kotak Aluminium Aluminum
-
Lembar Plat Berlian Aluminium Aluminum
-
Lembar Aluminium Timbul
-
Lembaran aluminium anodized
-
Cermin Lembaran Aluminium
-
Wadah aluminium foil
-
Kotak Makan Aluminium Foil
-
Grill BBQ sekali pakai
-
MartinPertama kali kami bekerjasama dengan Yongsheng Aluminium, kami merasa sangat mudah, karena waktu pengiriman barang sangat cepat, dan pengelola bisnis juga sangat profesional. -
Alice SuPerusahaan kami dan Yongsheng Aluminium telah bekerja sama selama hampir tiga tahun. -
ZoeyKami membeli aluminium circle dari Yongsheng Aluminium dan mengirimkannya ke Ghana. -
Amin MazlumKami telah membeli hampir 500 ton gulungan aluminium warna timbul dari Aluminium Yongsheng.
kata kunci [ aluminium strip 3mm ] pertandingan 148 Produk.
1100 1050 6061 T6 Non Stick Aluminium Circle Plate Untuk Peralatan Masak Pot
| Nama Produk: | plat aluminium lingkaran |
|---|---|
| Tempat asal: | Cina |
| Merek: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1100 3003 Non Stick Polishing Aluminium Disc 25mm Basis Induksi
| kata kunci: | memoles cakram aluminium, lingkaran aluminium 30mm, lingkaran aluminium dasar induksi untuk peralata |
|---|---|
| Paduan/Kelas: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| kekerasan: | O, H12, H14, H16, H18 |
800mm Dia 5052 5083 5754 6061 Plat Lingkaran Aluminium Ketebalan 0.2mm
| Nama Produk: | plat aluminium lingkaran |
|---|---|
| Tempat asal: | Cina |
| Merek: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1xxx 3xxx 5xxx 6xxx 8xxx Seri Berlian Timbul Plat Kotak-kotak Aluminium Plat Tapak Aluminium 1.5mm
| Kata kunci: | Aluminium Timbul Berlian Plat Kotak-kotak Aluminium Plat Tapak Aluminium |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi,Cina |
| Merek: | Yong Sheng Aluminium |
5052 3000 Series 5 bar pelat tapak aluminium 2mm pelat checker aluminium
| Nama Produk: | pelat kotak-kotak aluminium, pelat tapak aluminium 5 batang, pelat pemeriksa aluminium 2mm |
|---|---|
| Tempat asal: | Cina |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Lembaran Pelat Checker Aluminium 5754 3003 6061 Pelat Tapak Berlian Aluminium untuk Produsen Lantai di China
| Kata kunci: | Pelat Kotak-kotak Aluminium, Lembar Pelat Pemeriksa Aluminium, Lantai Pelat Aluminium Berlian |
|---|---|
| Paduan/Kelas: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Melunakkan: | O-H112 |
Lima Batang Lembar Aluminium Timbul 3003 3103 Lembar Aluminium Kotak-kotak
| Nama Produk: | Lembar Aluminium Timbul |
|---|---|
| Paduan / Kelas: | Seri 1000, Seri 3000, Seri 5000 |
| Melunakkan: | O-H112 |
1050HO A3003 Aluminium Circle Round Disc Aluminium Sheet Pan Aluminium Disk Untuk Peralatan Masak
| Nama Produk: | 1050HO aluminium lingkaran aluminium, panci lembaran aluminium, piringan aluminium untuk peralatan m |
|---|---|
| Paduan/Kelas: | 1000—8000 Seri |
| Ketebalan: | 0.3mm-6.0mm |
1100 1050 1060 3003 3105 Polishing Aluminium Disc Lingkaran Plat Aluminium Disk Untuk Peralatan Masak
| Nama Produk: | lingkaran aluminium 3003 1060 cakram lingkaran aluminium lingkaran aluminium pelat aluminium bulat |
|---|---|
| Paduan/Kelas: | Seri 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| ketebalan: | 0.3mm-6.0mm |
Plat Aluminium Kotak-kotak 5 Batang 3 Batang 4x8 Plat Aluminium Berlian Timbul Lembaran Aluminium
| Nama: | lembaran aluminium timbul |
|---|---|
| Tempat asal: | Cina |
| merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

