Semua produk
-
Aluminium Strip Coil
-
Coil Aluminium Berwarna Warna
-
gulungan aluminium foil
-
Pelat lembaran aluminium
-
Cakram Lingkaran Aluminium
-
film poliester berlapis aluminium foil
-
Plat Kotak-kotak Aluminium Aluminum
-
Lembar Plat Berlian Aluminium Aluminum
-
Lembar Aluminium Timbul
-
Lembaran aluminium anodized
-
Cermin Lembaran Aluminium
-
Wadah aluminium foil
-
Kotak Makan Aluminium Foil
-
Grill BBQ sekali pakai
-
MartinPertama kali kami bekerjasama dengan Yongsheng Aluminium, kami merasa sangat mudah, karena waktu pengiriman barang sangat cepat, dan pengelola bisnis juga sangat profesional. -
Alice SuPerusahaan kami dan Yongsheng Aluminium telah bekerja sama selama hampir tiga tahun. -
ZoeyKami membeli aluminium circle dari Yongsheng Aluminium dan mengirimkannya ke Ghana. -
Amin MazlumKami telah membeli hampir 500 ton gulungan aluminium warna timbul dari Aluminium Yongsheng.
kata kunci [ aluminium strip 3mm ] pertandingan 148 Produk.
1mm 2mm Aluminium Strip Tipis 1000seri Strip Aluminium Fleksibel
| paduan: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Melunakkan: | O-H112,T3-T8 |
| Ketebalan: | 0.13mm-6.5mm |
1xxx 3xxx Lembar Atap Aluminium Terbaik Di Nigeria 0.3mm-0.7 Aluminium Roofing Sheet
| kata kunci: | lembaran atap aluminium terbaik di nigeria lembaran aluminium 0.3mm lembaran atap aluminium |
|---|---|
| Paduan/Kelas: | Seri 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 1060 1070 Jenis Radiator Harga Trafo Aluminium Strip
| NAMA: | Strip Aluminium |
|---|---|
| Tempat asal:: | CINA |
| Nama merek: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
10mm Transisi Aluminium Strip Coil Anodized Aluminium 8000 Series
| Nama Produk: | Kumparan Strip Aluminium |
|---|---|
| Tempat asal: | CINA |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
2mm 3mm Tebal Anodized Aluminium Sheet 5052 5083 1050 3003 H14 Untuk Penggunaan Eksterior
| kata kunci: | Lembaran aluminium tebal 2mm 3mm (lembaran aluminium anodisa, lembaran aluminium untuk penggunaan ek |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi, Tiongkok |
| Standar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3004 3104 Aluminium Coil Strip Radiator Jenis Transformer Harga Aluminium Strip
| NAMA: | Strip Aluminium |
|---|---|
| Tempat asal:: | CINA |
| Nama merek: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
Plat Aluminium Atap 1060 3mm Aluminium Coil Aluminium Harga per kg
| Nama Produk: | Kumparan Lembaran Aluminium |
|---|---|
| Tempat asal: | Cina |
| Merek: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 Aluminium Lembaran Logam 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Pabrik Lembaran H32
| Kata kunci: | Plat Aluminium H32, lembaran aluminium 5052, pabrik lembaran aluminium 0,1mm |
|---|---|
| Paduan/Kelas: | 5052 |
| Melunakkan: | O-H112 , T3-T8 , T351-T851 |
No input file specified.
| paduan: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Melunakkan: | O-H112,T3-T8 |
| Ketebalan: | 0.13mm-6.5mm |
5005 Aluminium Strip Pembagi 8000 Seri Aluminium Alloy Strip 6.5mm
| Nama: | Strip Aluminium |
|---|---|
| Tempat asal:: | Cina |
| Nama merek: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |

