Semua produk
-
Aluminium Strip Coil
-
Coil Aluminium Berwarna Warna
-
gulungan aluminium foil
-
Pelat lembaran aluminium
-
Cakram Lingkaran Aluminium
-
film poliester berlapis aluminium foil
-
Plat Kotak-kotak Aluminium Aluminum
-
Lembar Plat Berlian Aluminium Aluminum
-
Lembar Aluminium Timbul
-
Lembaran aluminium anodized
-
Cermin Lembaran Aluminium
-
Wadah aluminium foil
-
Kotak Makan Aluminium Foil
-
Grill BBQ sekali pakai
-
MartinPertama kali kami bekerjasama dengan Yongsheng Aluminium, kami merasa sangat mudah, karena waktu pengiriman barang sangat cepat, dan pengelola bisnis juga sangat profesional. -
Alice SuPerusahaan kami dan Yongsheng Aluminium telah bekerja sama selama hampir tiga tahun. -
ZoeyKami membeli aluminium circle dari Yongsheng Aluminium dan mengirimkannya ke Ghana. -
Amin MazlumKami telah membeli hampir 500 ton gulungan aluminium warna timbul dari Aluminium Yongsheng.
kata kunci [ aluminum thick sheet 2mm ] pertandingan 384 Produk.
Lembaran Aluminium Anodized 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Plat Aluminium Untuk Peralatan Masak Dan Lampu
| Kata kunci: | Lembaran Aluminium Anodized 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Plat Aluminium Plat Aluminium Untuk Perala |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi, Tiongkok |
| Standar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Kustom Anodized Black Aluminium 4x8 Aluminium Sheet Pelat dan Gulungan Aluminium Anodized
| kata kunci: | lembaran aluminium anodized lembaran aluminium anodized hitam lembaran aluminium kustom anodized |
|---|---|
| Paduan/Kelas: | 1000—8000 Seri |
| Standar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
1mm 0.5mm Tebal Lembar Atap Aluminium Alloy 1050 1100 3003 3105 Aluminium Sheets Untuk Atap
| kata kunci: | lembaran atap aluminium, lembaran aluminium 3105, paduan aluminium 3003 |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi, Cina |
| Standar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Aluminium Alloy Roofing Sheet Aluminium 3003 3105 3xxx Aluminium Sheet Untuk Atap
| Kata kunci: | 3105 lembaran aluminium 3xxx aluminium 3003 lembar lembaran aluminium untuk atap |
|---|---|
| Paduan/Kelas: | 1000—8000 Seri |
| Standar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3003 3105 5052 Supplier Aluminium Sheet Metal Grosir 4x8
| Kata kunci: | lembaran aluminium 3003, lembaran aluminium 3105, lembaran aluminium grosir |
|---|---|
| Tempat asal: | CINA |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Pemasok Plat Aluminium 0,75mm 1100 6061 7005 Lembar
| Kata kunci: | Pelat Aluminium 0,75mm, lembaran aluminium 1/4, lembaran aluminium 6061 |
|---|---|
| Tempat asal: | CINA |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Pelat Lembaran Aluminium 350mm Logam 1050 1070 3105 5052 O H12 H15 H16 H18 H24
| Kata kunci: | Plat Aluminium H12, lembaran aluminium H24, lembaran aluminium 1070 |
|---|---|
| Paduan/Kelas: | 1000seri-8000seri |
| Melunakkan: | O-H112 , T3-T8 , T351-T851 |
China Factory 8011 Aluminium Foill Roll Price Food Grade Foil
| Kata kunci: | 8011 Aluminium Foil Roll,Food Grade Aluminium Foil,8011 Aluminium Foll Price |
|---|---|
| Jenis: | Foil pengukur berat, foil pengukur sedang, foil pengukur ringan |
| Ketebalan: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Kualitas Tinggi 1050 Aluminium Sheet Metal Untuk Plat Bahan Bangunan
| Kata kunci: | Plat Aluminium 1050, Lembaran Aluminium 1050, Aluminium Sheet Metal Untuk Bahan Bangunan |
|---|---|
| Melunakkan: | O-H112 , T3-T8 , T351-T851 |
| Ketebalan: | 0,2mm-350mm |
Black Diamond Plate Sheets 4x8 aluminium plat berlian plat kotak-kotak aluminium
| Kata kunci: | Lembar Plat Berlian Hitam Plat Kotak-kotak Aluminium Plat Berlian Aluminium 4x8 |
|---|---|
| Melunakkan: | O-H112, T3-T8 |
| Ketebalan: | 0.15mm-5mm |

