Semua produk
-
Aluminium Strip Coil
-
Coil Aluminium Berwarna Warna
-
gulungan aluminium foil
-
Pelat lembaran aluminium
-
Cakram Lingkaran Aluminium
-
film poliester berlapis aluminium foil
-
Plat Kotak-kotak Aluminium Aluminum
-
Lembar Plat Berlian Aluminium Aluminum
-
Lembar Aluminium Timbul
-
Lembaran aluminium anodized
-
Cermin Lembaran Aluminium
-
Wadah aluminium foil
-
Kotak Makan Aluminium Foil
-
Grill BBQ sekali pakai
-
MartinPertama kali kami bekerjasama dengan Yongsheng Aluminium, kami merasa sangat mudah, karena waktu pengiriman barang sangat cepat, dan pengelola bisnis juga sangat profesional. -
Alice SuPerusahaan kami dan Yongsheng Aluminium telah bekerja sama selama hampir tiga tahun. -
ZoeyKami membeli aluminium circle dari Yongsheng Aluminium dan mengirimkannya ke Ghana. -
Amin MazlumKami telah membeli hampir 500 ton gulungan aluminium warna timbul dari Aluminium Yongsheng.
kata kunci [ embossed aluminum sheet ] pertandingan 632 Produk.
Kualitas Tinggi 1050 Aluminium Sheet Metal Untuk Plat Bahan Bangunan
| Kata kunci: | Plat Aluminium 1050, Lembaran Aluminium 1050, Aluminium Sheet Metal Untuk Bahan Bangunan |
|---|---|
| Melunakkan: | O-H112 , T3-T8 , T351-T851 |
| Ketebalan: | 0,2mm-350mm |
Silver Colored Clear Mirror Aluminium Sheet Coil Lebar 0.2mm 6.0mm 3mm Sampai 3000mm
| Nama: | Cermin Aluminium Sheet/Coil |
|---|---|
| Tempat asal: | Cina |
| merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Reflektif 6mm 1100 H22 Mirror Polished Aluminium Sheet Untuk Penerangan
| Nama Produk: | Cermin Lembaran Aluminium / Coil |
|---|---|
| Tempat asal: | Cina |
| Merek: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Lembaran Aluminium Berwarna & Kumparan Aluminium Untuk Surat Saluran
| Kata kunci: | Lembaran Aluminium Berwarna Kumparan Aluminium Berwarna Kumparan Aluminium Untuk Surat Saluran |
|---|---|
| Paduan/Kelas: | 1000—8000 Seri |
| Ketebalan: | 0.13mm-6.5mm |
Paket Ekspor Standar Lembaran Aluminium Anodized
| Permukaan: | Bright, Matt, Hair Line, Brush, Sand Blast, Kotak-kotak, Timbul |
|---|---|
| Membentuk: | Piring, Lembar, Coil |
| sertifikat: | ISO, SGS, BV |
12mm 20mm Tebal Plat Aluminium Plat Aluminium Tebal 6061-T6 Aluminium Sheet
| kata kunci: | Lembaran aluminium 6061-t6 pelat tebal aluminium pelat aluminium tebal 20 mm |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi, Cina |
| Standar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Sublimasi Aluminium Blanks Sheet Roll Fabrikasi Aluminium Sheet Metal
| Kata kunci: | lembaran aluminium sublimasi fabrikasi logam lembaran aluminium Aluminium Sheet Roll |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi, Tiongkok |
| Merek: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Lembaran Aluminium Anodized 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Plat Aluminium Untuk Peralatan Masak Dan Lampu
| Kata kunci: | Lembaran Aluminium Anodized 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Plat Aluminium Plat Aluminium Untuk Perala |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi, Tiongkok |
| Standar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Cermin Finish Aluminium Sheet Roll Cermin Polish Plat Aluminium Roll Strip
| Nama Produk: | Cermin Finish Aluminium Sheet Roll Cermin Plat Aluminium Polandia, Plat Aluminium Roll Strip Lembar |
|---|---|
| Tempat asal: | Provinsi Henan, Tiongkok |
| Merek: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3105 3003 H14 Aluminium Sheet Plate 1.2mm 4mm 7mm 16mm Tebal Aluminium Sheet Untuk Rambu Lalu Lintas
| Kata kunci: | lembaran aluminium 3003 h14 3105 lembaran aluminium lembaran aluminium untuk rambu lalu lintas |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi, Tiongkok |
| Standar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

