Semua produk
-
Aluminium Strip Coil
-
Coil Aluminium Berwarna Warna
-
gulungan aluminium foil
-
Pelat lembaran aluminium
-
Cakram Lingkaran Aluminium
-
film poliester berlapis aluminium foil
-
Plat Kotak-kotak Aluminium Aluminum
-
Lembar Plat Berlian Aluminium Aluminum
-
Lembar Aluminium Timbul
-
Lembaran aluminium anodized
-
Cermin Lembaran Aluminium
-
Wadah aluminium foil
-
Kotak Makan Aluminium Foil
-
Grill BBQ sekali pakai
-
MartinPertama kali kami bekerjasama dengan Yongsheng Aluminium, kami merasa sangat mudah, karena waktu pengiriman barang sangat cepat, dan pengelola bisnis juga sangat profesional. -
Alice SuPerusahaan kami dan Yongsheng Aluminium telah bekerja sama selama hampir tiga tahun. -
ZoeyKami membeli aluminium circle dari Yongsheng Aluminium dan mengirimkannya ke Ghana. -
Amin MazlumKami telah membeli hampir 500 ton gulungan aluminium warna timbul dari Aluminium Yongsheng.
kata kunci [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] pertandingan 182 Produk.
5051 5083 6061 Lembaran Aluminium Tebal 02mm 03mm 04mm 05mm 07mm 08mm
| kata kunci: | plat aluminium 5051 5083 6061 lembaran aluminium 03mm 04mm 05mm tebal lembaran aluminium 08 mm |
|---|---|
| Tempat asal: | Kota Huiguo, Kota Gongyi, Provinsi Henan, Tiongkok |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
4mm 7mm 12mm 15mm 16mm 25mm Tebal Plat Aluminium 3003 H14 3105 Aluminium Sheet
| kata kunci: | lembaran aluminium 3003 h14 3105 lembaran aluminium pelat aluminium tebal 16 mm |
|---|---|
| Tempat asal: | Kota Huiguo, Kota Gongyi, Provinsi Henan, Tiongkok |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Paduan T351 Temper Aluminium Plate 12mm 15mm Untuk Langit-langit
| kata kunci: | harga plat aluminium plat aluminium tebal 16mm plat aluminium 25mm |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi, Tiongkok |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Lembar Aluminium Timbul 5.0mm 5052 3000 Seri Lembar Plat Berlian Aluminium
| Nama Produk: | pelat kotak-kotak aluminium, pelat tapak aluminium 5 batang, pelat pemeriksa aluminium 2mm |
|---|---|
| Tempat asal: | Cina |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Lembaran Aluminium Timbul 3mm 8x4 Lembar Kotak-kotak Aluminium
| Nama Produk: | Lembar Plat Berlian Aluminium , Plat Pemeriksa Aluminium 3mm , pelat pemeriksa aluminium 8x4 |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi,China |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Plat Aluminium Bulat 3003 DC Lingkaran Aluminium Untuk pembuatan peralatan masak
| Paduan: | 3003 |
|---|---|
| Temperature: | O-H112 |
| Diameter: | 80-1000mm |
Black Diamond Plate Sheets 4x8 aluminium plat berlian plat kotak-kotak aluminium
| Kata kunci: | Lembar Plat Berlian Hitam Plat Kotak-kotak Aluminium Plat Berlian Aluminium 4x8 |
|---|---|
| Melunakkan: | O-H112, T3-T8 |
| Ketebalan: | 0.15mm-5mm |
T851 40mm 3004 Weather Aluminium Strip Coil Led Profile Untuk Tangga
| Nama Produk: | Kumparan Strip Aluminium |
|---|---|
| Tempat asal: | CINA |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
No input file specified.
| Nama Produk: | Kumparan Strip Aluminium |
|---|---|
| Tempat asal: | CINA |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5.0mm 3003 H14 6061 5052 Plesteran Timbul Lembaran Aluminium Plat Pemeriksa Hitam Aluminium
| Nama Produk: | lembaran aluminium timbul |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi,China |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

