Semua produk
-
Aluminium Strip Coil
-
Coil Aluminium Berwarna Warna
-
gulungan aluminium foil
-
Pelat lembaran aluminium
-
Cakram Lingkaran Aluminium
-
film poliester berlapis aluminium foil
-
Plat Kotak-kotak Aluminium Aluminum
-
Lembar Plat Berlian Aluminium Aluminum
-
Lembar Aluminium Timbul
-
Lembaran aluminium anodized
-
Cermin Lembaran Aluminium
-
Wadah aluminium foil
-
Kotak Makan Aluminium Foil
-
Grill BBQ sekali pakai
-
MartinPertama kali kami bekerjasama dengan Yongsheng Aluminium, kami merasa sangat mudah, karena waktu pengiriman barang sangat cepat, dan pengelola bisnis juga sangat profesional. -
Alice SuPerusahaan kami dan Yongsheng Aluminium telah bekerja sama selama hampir tiga tahun. -
ZoeyKami membeli aluminium circle dari Yongsheng Aluminium dan mengirimkannya ke Ghana. -
Amin MazlumKami telah membeli hampir 500 ton gulungan aluminium warna timbul dari Aluminium Yongsheng.
kata kunci [ aluminum thick plate ] pertandingan 563 Produk.
Pemasok Lembar Aluminium 1050 1060 1100 2mm Aluminium Sheet 1500x3050mm Aluminium Sheet Plate Foil Roll
| kata kunci: | 1050 lembaran aluminium, 1100 lembaran aluminium, Lembaran Aluminium 1500x3050mm |
|---|---|
| Tempat asal: | Kota Huiguo, Kota Gongyi, Provinsi Henan, Tiongkok |
| Nilai: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
Kelas Pesawat Kustom 2024 t3 1mm 3mm 6mm 25mm Tebal Plat Aluminium
| kata kunci: | Lembaran Aluminium Lembaran Aluminium 8011 pemasok lembaran aluminium |
|---|---|
| Tempat asal: | Kota Huiguo, Kota Gongyi, Provinsi Henan, Tiongkok |
| Nilai: | 2024 |
0.1mm 350mm Plat Lembaran Paduan Aluminium 1060 3003 5052 6061 8011 2200mm
| nama: | Plat aluminium |
|---|---|
| Layanan Pemrosesan: | Bending, Decoiling, Welding, Punching, Cutting |
| Melunakkan: | O-H112 |
4 X 8 Aluminium Plate Sheet Checkered 0.5mm 1.0mm 1 Bar Aluminium Checkered Plate
| Nama Produk: | Lembaran Kotak-kotak Aluminium |
|---|---|
| Paduan: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061, dll |
| Melunakkan: | O-H112, T4, T8, T651 |
1600mm Lebar Aluminium Plat Kotak-kotak Lima Tiga Batang Plat Aluminium Checker
| Nama Produk: | Aluminium Timbul Berlian |
|---|---|
| Paduan/Kelas: | 1000seri-8000seri |
| Melunakkan: | O-H112 , T3-T8 , T351-T851 |
Pelat Cek Aluminium 1050 1100 3003 5052 Lembaran Timbul Aluminium untuk Penggunaan Kulkas
| Paduan/Kelas: | Seri 1000, Seri 3000, Seri 5000 |
|---|---|
| Melunakkan: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Ketebalan: | 0,13mm-6,5mm |
5754 5083 5052 Aluminium lembaran kotak 3003 3105 Aluminium lapis
| Bahan: | Lembar kotak -kotak aluminium |
|---|---|
| Paduan: | Seri 1000, 3000, 5000 |
| ketebalan: | 0,13mm-6,5mm |
5 Bar Pattern Diamond Checker Sheet 3mm 6061 3003 Stucco Cetakan Aluminium Checker Plate
| Nama Produk: | Pelat Pemeriksa Aluminium Hitam, Kumparan Aluminium Timbul Plesteran 3003, Kumparan Aluminium Timbul |
|---|---|
| Paduan/Kelas: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Melunakkan: | O-H112 |
Pelat Berpola Aluminium 0.8mm 3003 5052 5754 Lembaran Aluminium Bertekstur Berlian
| Nama Produk: | Lembaran Plat Berlian Aluminium |
|---|---|
| Paduan/Kelas: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Melunakkan: | O-H112 |
4x10 Aluminium Lembaran Logam 2mm 4mm Tebal 3003 5052 H112 5083 A6061 T6 Plat Paduan Aluminium
| kata kunci: | lembaran aluminium 3003 h14 3105 lembaran aluminium pelat aluminium tebal 16 mm |
|---|---|
| Tempat asal: | Kota Huiguo, Kota Gongyi, Provinsi Henan, Tiongkok |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

