Semua produk
-
Aluminium Strip Coil
-
Coil Aluminium Berwarna Warna
-
gulungan aluminium foil
-
Pelat lembaran aluminium
-
Cakram Lingkaran Aluminium
-
film poliester berlapis aluminium foil
-
Plat Kotak-kotak Aluminium Aluminum
-
Lembar Plat Berlian Aluminium Aluminum
-
Lembar Aluminium Timbul
-
Lembaran aluminium anodized
-
Cermin Lembaran Aluminium
-
Wadah aluminium foil
-
Kotak Makan Aluminium Foil
-
Grill BBQ sekali pakai
-
MartinPertama kali kami bekerjasama dengan Yongsheng Aluminium, kami merasa sangat mudah, karena waktu pengiriman barang sangat cepat, dan pengelola bisnis juga sangat profesional. -
Alice SuPerusahaan kami dan Yongsheng Aluminium telah bekerja sama selama hampir tiga tahun. -
ZoeyKami membeli aluminium circle dari Yongsheng Aluminium dan mengirimkannya ke Ghana. -
Amin MazlumKami telah membeli hampir 500 ton gulungan aluminium warna timbul dari Aluminium Yongsheng.
kata kunci [ 1060 aluminum alloy price ] pertandingan 575 Produk.
3mm 6mm Aluminium Checker Plate 0,25 plat berlian aluminium 4x8 lembar
| kata kunci: | Plat pemeriksa aluminium 3mm, pelat pemeriksa aluminium 6mm, Pelat Berlian Aluminium 0,25 Lembar 4x8 |
|---|---|
| Tempat asal: | Cina |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
SGS 1xxx 3xxx 5xxx 8xxx Series Aluminium Diamond Plate Sheets lembaran aluminium timbul
| Nama Produk: | Aluminium Timbul Berlian |
|---|---|
| Tempat asal: | Cina |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Cermin Finish Aluminium Sheet Roll Cermin Polish Plat Aluminium Roll Strip
| Nama Produk: | Cermin Finish Aluminium Sheet Roll Cermin Plat Aluminium Polandia, Plat Aluminium Roll Strip Lembar |
|---|---|
| Tempat asal: | Provinsi Henan, Tiongkok |
| Merek: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
2mm Tebal 6061 T6 Aluminium Plat Sheet Lebar 100mm
| kata kunci: | Ketebalan 2mm pelat aluminium 6061 t6 lembaran aluminium 4 mm lembaran aluminium 6061t6 |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi, Tiongkok |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Memotong Aluminium Lembaran Paduan Logam 3003 3105 3005 10 mm Ketebalan 1,5 mm Plat Aluminium untuk Atap
| kata kunci: | Aluminium Sheet Metal Lembar aluminium ketebalan 1,5 mm Plat Aluminium untuk Atap |
|---|---|
| Tempat asal: | Kota Huiguo, Kota Gongyi, Provinsi Henan, Tiongkok |
| Nilai: | 3003 3004 3005 3105 |
Lembaran Aluminium Timbul 3mm 8x4 Lembar Kotak-kotak Aluminium
| Nama Produk: | Lembar Plat Berlian Aluminium , Plat Pemeriksa Aluminium 3mm , pelat pemeriksa aluminium 8x4 |
|---|---|
| Tempat asal: | Gongyi,China |
| Merek: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3xxx 3003 Warna Prepainted Bending Roof Alloy Coated Aluminium Coils Untuk Gutter
| Nama: | Coil Aluminium Dilapisi Warna |
|---|---|
| Kelas: | 1100, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3104, 3105, 5005, 5052, 5754 dst. |
| Ketebalan: | 0,2-6,5 mm |
3003 H18 Aluminium Coil 0,5mm x 1220mm Untuk penggunaan lembaran honeycomb
| Paduan/Kelas: | Seri 3000 |
|---|---|
| Temperature: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
| Ketebalan: | 0,1-300mm |
Mill Finish Dia 350mm H24 Aluminium Disc Untuk Pencahayaan Peralatan Masak
| Nama Produk: | Disk Aluminium |
|---|---|
| Tempat asal: | Cina |
| Merek: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1600mm Lebar Aluminium Plat Kotak-kotak Lima Tiga Batang Plat Aluminium Checker
| Nama Produk: | Aluminium Timbul Berlian |
|---|---|
| Paduan/Kelas: | 1000seri-8000seri |
| Melunakkan: | O-H112 , T3-T8 , T351-T851 |

